Kraj prvog poluvremena na Grbavici: Plavi spuštene glave idu u svlačionicu

0

Trenutno je kraj prvog poluvremena retposljednje utakmice 25. kola Premijer lige između FK Željezničara i Tuzla Cityja.

Tuzla City trenutno vodi 1:0, a strijelac je bio Karić koji je u '24 minuti pogodio za vodstvo.

Iako su plavi imali mnogo prilika do vodstva, sve se više čini da sreća nije na njihovoj strani.

Velike poplave i klizišta u Njemačkoj. Evakuiraju se ljudi, nestalo i struje, pogledajte prizore

Ukoliko Željezničar želi doći do pobjede i do prekida loših rezultata, narednih 45 minuta 11 plavih moraju dati sve od sebe kako bi poboljšali igru.

Podsjetimo, ukoliko FK Željezničar dobije tri boda bit će na trećem mjestu na tabeli Premijer lige BiH.