Pogledajte stravičnu scenu s utakmice Argentine i Saudijske Arabije: Nokaut, panika, zabrinuta lica

0

Saudijska Arabija režirala je jednu od najvećih senzacija u historiji svjetskih prvenstava kada je 1. kolu Grupe C sa 2:1 danas u ranom terminu porazila Argentinu.

Leo Messi je postigao rani gol za Gaučose, ali su El Šahri i El Davsari režirali senzaciju sa golovima u drugom dijelu.

U trenucima velike opsade u posljednjim minutama svjedočili smo i jednoj stravičnoj sceni.

SDA usvojila 13 zaključaka: "Pozivamo Trojku da prestanu gaziti dostojanstvo bošnjačkog naroda"

Senzacija na Mundijalu u Kataru: Saudijska Arabija pobijedila Argentinu

Golman Saudijske Arabije Mohammed El Ovais skočio je u pokušaju da izbije loptu i spriječi jedan argentinski napad te pritom koljenom nokautirao svog saigrača Jasera El Šahranija.

Skočili su Saudijci, tražili prekid utakmice, no slovenski sudija Slavko Vinčić pustio je da se igra nastavi.

No, jednom kada je prekid došao, Al Owais odmah je pokazao ljekarskim službama da požure s ulaskom na travnjak.

Teška povreda igrača Saudijske Arabije

Golman Saudijske Arabije potom se sjeo, uhvatio za glavu i sa zabrinutim izrazom lica pratio kako pomažu njegovom saigraču.

U tim trenucima on je najbolje znao što se tačno dogodilo.

Ko je supruga katarskog šeika? Nazivaju je kraljicom stila, to je dokazala i na Svjetskom prvenstvu

Snimka je koju minutu kasnije svima pokazala o kakvom se udarcu radilo.

El Šahrani je iznesen na nosilima s terena, a on je prije napuštanja travnjaka nekako smogao snage i navijačima pokazao da je pri svijesti.

Vinčić je meč produžio prvo osam minuta, pa nakon povrede još dodatnih pet, ali se rezultat nije promijenio.