Pogledajte kako je izgledala drama na Camp Nouu: Zvijezda Barce u bolnici

0

Barcelona je sinoć u prvoj utakmici nakon odlaska Ronalda Koemana sa mjesta trenera odigrala tek remi sa ekipom Alavesa, bilo je 1:1.

U prvih 45 minuta golova nije bilo da bi u četvrtom minutu nastavka Depay pogodio za prednost Blaugrane.

Radost domaćih trajala je samo pet minuta kada je Rioja postavio, ispostaviće se, konačnih 1:1.

Nevrijeme kuca na vrata: Snijeg stigao u Bosnu i Hercegovinu

Navijači Barcelone, ali i svi ljubitelji fudbala ostali su šokirani pred kraj prvog poluvremena kada je Aguero napustio teren.

Razlog njegovog izlaska iz igre nije bila neka povreda, već gušenje u plućima koje je Argentinac osjetio.

Ta nas je scena podsjetila na Eriksena koji je za vrijeme EURO-a doživio blaži napad srčanog udara zbog kojeg i danas ne igra.

Za nadati se da će sa Aguerom biti sve uredu...