Pogba iftario tokom meča protiv Rome

1
Facebook / Pogba iftario tokom meča protiv Rome

Roma je na poluvremenu vodila s 2:1, a drugi gol postigao je bh. reprezentativac Edin Džeko. No, u nastavku potpuni raspad sistema u redovima Rome, pa je United postigao čak pet pogodaka i sa ukupnih 6:2 zakoračio u finale.

Paul Pogba je odigrao ključnu ulogu u uvodnom golu Brune Fernandesa, takođe je postigao jedan gol i izborio penal.

Zaista vrhunska partija svjetskog prvaka, a zanimljivo da je igrao meč dok je postio. Kasnije je nakon meča iftario uz vodu, prije nego će se istuširati i otići na neku konkretniju večeru sa ostatkom saigrača.

Na pitanje novinara kako uspijeva da posti i da ujedno igra utakmice, Francuz se nasmijao, podigao pogled prema nebu i odgovorio: "Allah nam pomaže!".