Petarda u Mostaru: Zrinjski napunio mrežu Breidablika

2
R. R.

Zrinjski vodi protiv Breidablika u Mostaru sa visokih 5:0, a nogometaši Krunoslava Rendulića ne planiraju stati.

Zrinjski u Mostaru igra prvi susret trećeg pretkola Europa lige protiv islandskog Breidablika.

Zrinjski je sjajno otvorio susret te se uspio nagraditi pogotkom već u drugoj minuti, kada je Ćuže uposlio Tomislava Kiša koji je zatresao mrežu za 1:0.

Džanan Musa i Real Madrid osigurali plasman u polufinale Eurolige

Pogodak nije zadovoljio apetite Zrinjskog te su stvorili nekoliko dobrih prilika koje nisu uspjeli iskoristiti.

Nagrada za dobru igru uslijedila je u 22. minuti kada je Bilbija šutirao, a odbijenu loptu pospremio je u mrežu Malekinušić.

Ubrzo u 30. minuti Mostarci su utrotručili vodstvo, a opet je Tomislav Kiš poslao loptu iza leđa golmana Islanđana.

Zrinjski je nastavio ofanzivno te je odmah nakon tri minute postigao i novi gol. Sjajno je nadvisio odbranu Breidablika Bilbija te tako donio Mostarcima ogormnu prednost.

Breibablik je dokrajčen u 40. minuti kada se u strijelce opet upisao Malekinušić.

Na odmor se otišlo rezultatom 5:0.