Konferencijska liga: Partizanu prisjeo Sabah sa šejtanom, šokantan poraz Beograđana

0

Fudbaleri Partizana poraženi su večeras, 10. augusta, na gostovanju Sabahu 2:0 (0:0) u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Konferencijsku ligu.

Azerbejdžanski tim do trijumfa je došao golovima Bojana Letića u 70. i Alekseya Isayeva u 74. minutu.

Crno-bijeli su mogli da dožive katastrofu i potpunu bruku, ali je to spriječio sjajni golman Aleksandar Jovanović, koji je "skinuo tri zicera", a odbranio je i penal Isayevu u 69. minutu.

Privremene izmjene u saobraćaju tokom vikenda u Sarajevu: Evo koje ulice će biti zatvorene

Revanš se igra za sedam dana u Humskoj.

Bolji iz ovog dvomeča u play-offu za plasman u grupnu fazu igraće protiv pobjednika duela FCSB (Rumunija) i Nordsjalend (Danska).