Zrinjski se ne zaustavlja: Postigli četiri pogotka protiv Breidablika za samo pola sata

1

Ekipi Zrinjskog bile su potrebne samo 33 minute da dođu do vodstva od 4:0 u trećem kolu kvalifikacija za Evropsku ligu, a rival je islandski prvak Breidablik.

Zrinjski je poveo već u drugoj minuti protiv Breidablika pogotkom Tomislava Kiša.

Mostarci se nisu zadovoljili jednim pogotkom te su nastavili stvarati šanse i pritiskati odbranu islandskog kluba.

Zoran Milišić otvorio izložbu: Moja ljubav prema fotografiji nastala je u Sarajevu

Napadi su se isplatili jer je Zrinjski došao do drugog gola koji je postigao Matija Malenkinušić.

Stadion Pod Bijelim brijegom je "eksplodirao", a bh. prestavnik nastavlja da dominira u susretu.

Mostarci su postigli treći gol u 30. minuti, a strijelac je opet bio Tomislav Kiš.

Golijada nije mogla prići bez nemanje Bilbije koji je glavom poslao lopti iza leđa golmana Breidablika.

Zrinjski vodi sa visokih 4:0.

Ukoliko uspije proći Islanđane Zrinjski će igrati protiv Laska u play-offu Europa lige.