Paklenih 45. minuta u Kataru: Oršić postigao jedan od najljepših golova Mundijala

1

Reprezentacija Hrvatske i Maroka u 16 sati počele su igrati meč za treće mjesto Svjetskog prvenstva u Kataru.

U šetoj minuti Vatreni su postigli prvi gol, zahvaljujući Gvardiolu. Ubrzo je došlo do izjednačenja, kada je u 9. minuti pogodatak za Maroko ostvario Achraf Dari.

Nastavljen je uzbudljiv meč, a u 42 minuti Vatreni su poveli 2:1. Mislav Oršić je sjajno zapucao. Milimetarski precizno je pogodio stativu, da bi se lopta odbila u mrežu.

Veliko nevrijeme stiglo i u Bosnu i Hercegovinu: Pogledajte veličinu grada koji je padao

Uživo sa meča za treće mjesto na Svjetskom prvenstvu u Kataru: Hrvatska - Maroko 2:1, sjajan meč

Hrvatska je na vrijeme povela sa 2:1 i otišla na pauzu. Bit će zadovoljan Zlatko Dalić u svlačionici.

Hrvatska ima priliku da ponovo bude na pobjedničkom postolju, samo stepenicu niže u odnosu na Mundijal 2018. godine kada su bili drugi.

S druge strane, Maroko ima priliku da uđe u historiju.

Meč možete pratiti uživo na portalu Radiosarajevo.ba na linku OVDJE.