Ovacije za Dijamanta: Pogledajte kako su navijači Fenerbahcea ispratili Džeku iz igre

1

Fenerbahce je pobjedom nad Adana Demirsporom (4:2) nastavio utrku s Galatasarayjem za naslov prvaka Turske.

Alexander Djiku je u 17. minuti doveo domaće u vodstvo, da bi Mario Balotelli u 25. izjednačio nakon užasne greške golmana Fenerbahcea.

Onda je u 51. minuti svojim 19. prvenstvenim golom ove sezone za istanbulski tim utakmicu prelomio Edin Džeko (38).

Majke Srebrenice vratile se iz New Yorka u Sarajevo: "Mi znamo šta su radili i kakvo su zlo učinili"

Bh. reprezentativni kapiten je igrao do 90. minute, a kada je napuštao teren, predao je kapitensku traku Dušanu Tadiću.

Uslijedile su velike ovacije domaće publike, koja itekako cijeni kvalitete bh. reprezentativca.

Preostali strijelci za Fenerbahce bili su Tadić (70') i Serdar Dursun (85').

Fenerbahce je večerašnjom pobjedom prišao vodećem Galatasarayju na minus dva.