Nova sudijska lakrdija: Pogledajte kako je Borac stigao do pobjede nad Željom

6

U meču 14. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, Borac je došao do pobjede na domaćem terenu protiv FK Željezničar, a rezultat je glasio 3:2.

Iako je Borac imao prednost od 2:0 još nakon 24 minute igre, Željezničar se na krilima sjajnog Sulejmana Krpića vratio u meč.

Kod rezultata 2:2, u 94. minuti, Borac je dobio slobodan udarac sa strane, nakon kojeg je Ranko Jokić postigao pogodak za pobjedu.

Vlado Kalember je nedavno napunio 71 godinu: Evo kako je izgledao u mlađim danima

Ipak, kao što već postaje običaj u bosanskohercegovačkom fudbalu u vezi s banjalučkim klubom, pitanje je da li je pogodak regularan.

Igrači Želje su tražili faul nad golmanom, a OVDJE možete pogledati snimak pogotka, te procijeniti sami da li je klub s Grbavice oštećen.