Nova čarolija Lionela Missija: Navijači dva puta prekidali utakmicu

0

Lionel Messi postigao je dva krasna gola, a Argentina pobjedom 3:0 protiv Jamajke u pripremnoj utakmici za Svjetsko prvenstvo produžila svoj niz utakmica bez poraza na 35.

Julian Alvarez doveo je Argentinu u vodstvo u 13. minuti, a sve zaokružio Messi golovima iz 86. i 89. minute. U igru je ušao u 56. uz ovacije stadiona u Harrisonu.

Za mnoge najbolji nogometaš svih vremena prvi je gol postigao udarcem s 20-ak metara nakon akcije s Giovanijem Lo Celsom, a onda tri minute kasnije, nakon što je prekršaj na njemu napravio Adrian Mariappa, pogodio iz slobodnog udarca.

SIPA objavila nove informacije o akciji 'Black Tie 2': Otkrili koliko su novca 'blokirali' u bankama

Čudesni Argentinac: Lionel Messi golom postavio dva rekorda

Utakmica je igrana na Red Bull Areni pred oko 25.000 gledatelja koji su uglavnom bodrili Argentinu, stvorivši joj tako dojam domaće utakmice. Posebno se skandiralo Messiju čiji učinak sad iznosi 90 golova i 51 asistencije u 164 odigrane utakmice za reprezentaciju.

Zanimljiva je i činjenica da se utakmica prekidala u dva navrata radi utrčavanja navijača koji su htjeli da se slikaju i uzmu autogram od Messija, piše SC Sport.