Nova blamaža tima sa Old Trafforda: Nottingham Forest srušio i Manchester United

0

U okviru 20. kola Premier lige Engleske, Nottingham Forest napravio je iznenađenje pobijedivši Manchester United rezultatom 2:1.

Nakon prethodnih uspjeha protiv Newcastlea i Aston Ville, Forest je nastavio s dobrim rezultatima.

Utakmica nije pružila spektakularnu igru, a prve ozbiljnije prilike zabilježene su tek u 56. minuti kada je Dalot pogodio stativu gola Turnera.

Sramotno: Ambasador Rusije stao na stranu RS i vrijeđao Bosnu i Herecegovinu

Domaći su poveli u 64. minuti sjajnom akcijom, a gol je postigao Dominguez.

Manchester United je uspio izjednačiti u 78. minuti kada je Rashford iskoristio asistenciju Garancha.

Međutim, samo četiri minute kasnije, Forest je ponovno šokirao United.

Elanga je odlično proigrao Gibbsa, koji je smireno svladao Onanu, postavivši konačan rezultat utakmice, piše SC Sport.