Nezaustavljivi Messi: 50. hat-trick čarobnog Argentinca

Lionel Messi postigao je svoj 50. hat-trick u karijeri. Naime, ekipa Barcelone predvođena nevjervatnim Argentincom pobijedila je Sevillu u 25. kolu La Lige rezultatom 4:2.

Aktuelni prvak Španije u početku se mučio sa Sevillom, jer su u 22. minuti poveli, ali radost nije dugo trajala jer je Barca već u 26. minuti preko Messi postigla. Sevilla je ponovo povela u 42. minuti, što je na trenutak utišalo njihove navijače.

U drugom poluvremenu Messi ponovo donosi radost navijačima Barce. Igra se utišala, a sve je izgledalo da bi meč mogao da završi bez pobjednika, ali Messi je u 85. minuti postigao još jedan pogodak.

Barca se nije zaustavila na tri gola nevjerovatnog Argentinca, pa je Luis Suarez iskorstio odličnu loptu koju mu je pružio baš Messi, što je bio konačni rezultat ove utakmice.

Definitivno je da Messi ni u 31. godini ne želi da se zaustavi i da ima još raznih čarolija da pokaže.