Barcelona bolja od Seville, Messijev pad šokirao Camp Nou

Barcelona je večeras na svom Camp Nou stadionu u devetom kolu dočekala Sevillu, a domaćin je upisao pobjedu rezultatom 4:2.

Domaćin je poveo već u drugoj minuti susreta. Messi je asistent, a mrežu Seville zatresao je Coutinho. U 12. minuti susreta bilo je 2:0 za Katalonce. Ovaj put asistirao je Suarez, a pogodio Messi.

Messi je šokirao Camp Nou u 26. minuti sureta. Nakon jednog duela pao je na travu i skoro slomio ruku. Morao je napustiti igru za zamijenio ga je Dembele.

Do kraja utakmice postignuta su još četiri gola. Dva u mreži Barcelone, a dva u mreži Seville. Za Katalnoce su pogađali Suarez s bijele tačke i Ivan Rakitić, dok su mrežu Katalonaca zatresli Sarabia i Muriel.