Neumorni Višća nastavlja tresti mreže po Turskoj: Trabzonspor do pobjede u 90. minuti

0

Trabzonspor korača ka tituli prvaka Turske. Večeras je u 27. kolu Super lige napravio veliki preokret i došao do pobjede protiv Kayserispora (3:2), a jedan od golova postigao je bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Višća.

Nakon prvog poluvremena, Trabzonspor je imao dva gola zaostatka, no nisu se predavali, piše Scsport.

Gavranović je pogodio u 24. minuti, a Thiam u prvoj minuti nadoknade prvog dijela, tako da je Kayserispor vodio sa 0:2, ali uslijedio je veliki preokret.

Potvrđena optužnica protiv Vasvije Vidović

Sve je počelo golom Višće u 49. minuti. bh. fudbaler smanjio je na 1:2, a onda je Djaniny deset minuta poslije poravnao rezultat.

Turski velikan došao je do potpunog preokreta i velike pobjede pogotkom Nwakaemea u devetoj minuti sudijske nadoknade.

Višća je tako nastavio sjajnu formu, a ovo mu je bio peti gol za Trabzonspor od dolaska iz Basaksehira. Večerašnji pogodak možete pogledati OVDJE.