Edin Višća eurogolom u 90. minuti srušio Galatasaray i možda riješio pitanje titule

0
S.G.

U turskoj Superligi odigran je veliki derbi, bar prema imenima, između Galatasaraya i Trabzonspora, a na kraju su gosti slavili rezultatom 2:1.

Galata odavno nije što je nekad bila budući da je vezala i peti uzastopni poraz i sada se nalazi samo tri boda iznad zone ispadanja!

Sa druge strane, ekipa Trabzonspora uvjerljivo je prvoplasirana sa čak devet bodova više u odnosu na prvog pratitelja, tim Konyaspora.

U Zemaljskom muzeju BiH otvorena izložba "Monumental" fotografa Ziyaha Gafića i Tomasa van Hutrivea

Autor ove velike pobjede bio je nekadašnji bh. reprezentativac Edin Višća koji je u 90. minutu zatresao mrežu rivala za velika tri boda njegove ekipe!

Nekadašnji igrač Željezničara presjekao je loptu koju je poslao golman Galate, došao do nje i pogodio u nebranjeni dio mreže za erupciju oduševljena svojih saigrača!

Portali zbog autorskih prava ne smiju prikazivati golove sa utakmica, a gol Višće možete pogledati na linku OVDJE.