Nesuđeni trener Želje ponovo u centru pažnje: Krstio se pred navijačima Novog Pazara

0

Ekipa Novog Pazara jučer je došla do zlata vrijedne pobjede u kada je u pitanju borba za opstanak u Superligi Srbije.

Pazarci su na svom terenu nakon preokreta bili bolji od Radničkog iz Kragujevca (2:1), a domaćima je pobjedu donio bivši fudbaler Željezničara Mustafa Mujezinović u 70. minuti susreta.

Gostujući trener Nenad Lalatović rezultatom nije mogao biti zadovoljan budući da je njegov tim poražen, ali se on i pored toga još jednom našao u centru pažnje.

Meteorolozi ponovo najavili promjenu vremena: Za vikend novi snijeg, evo u kojim dijelovima BiH

Naime, harizmatičnom navijaču Radničkog domaća publika je skandirala "Turčine, Turčine", na šta im je on uzvratio krštenjem i to u par navrata.

Povod svega bila je njegova navodna izjava u kojoj je prije utakmice navijače Pazara nazivao Turcima.

Nakon par minuta "nadmudrivanja" trenera i publike situacija se smirila, a Lalatović je sve propratio sa osmjehom.

Inače, on je prije par sezona povezivan sa timom sa Grbavice kojeg je trebao preuzeti, ali do saradnje ipak na kraju nije došlo.