Navijači Fenera na nogama: Džekin promašeni penal morao se ponoviti

0

Nogometaši Fenerbahcea u nedjelju navečer, 14. januara, na Kaylon stadionu u Gaziantepu, odigrali su susret 20. kola turskog prvenstva Super lige protiv Gaziantepa i ostvarili važnu pobjedu.

Konačan rezultat bio je 1:0, a tri boda timu iz Istanbula donio je Kahveci u 81. minuti.

Edin Džeko je igrao cijelu utakmicu. Mrežu domaćih mogao zatresti u 50. minuti, kada je izveo penal, ali je umjesto mreže pogodio stativu.

Podaci iz Centralne banke: Pogledajte koliko novca na računu čuva najveći crnogorski štediša

Navijači Fenera su se nakon meča oglasili, jer tvrde da se penal koji je izveo Dijamant morao ponoviti.

Na usporenom snimku jasno je bilo da je igrač domaćih Djilobodji ranije ušao u šesnesterac i penal je morao biti ponovljen, ali sudije se nisu oglasile.

Fener je, ipak, na kraju slomio bunker domaćina i došao do važne pobjede od 1:0.

Fenerbahče se sa ovom pobjedom učvrstio na tabeli na prvom mjestu sa 53 osvojena boda, i imaju pet više od Galatasaraya, koji ima meč manje.

Edin Džeko promašio penal: Dijamant pogodio stativu, drama se nastavlja

Galatasaray susret protiv Kayserispora igraju u ponedjeljak, 15. januara.