Navijači Dinama u Milanu salutirali nacističkim pozdravom

3

Dinamo je u susretu 2. kola skupine E Lige prvaka izgubio od Milana na San Siru 3:1. Prvi gol za domaćina zabio je Olivier Giroud s bijele točke u 45. minuti.

Milan je drugi gol zabio u prvoj minuti drugog poluvremena, a strijelac je bio Saelemaekers. Za Dinamo je zabio Mislav Oršić nakon sjajne akcije s Brunom Petkovićem u 56. minuti. Treći gol za domaćina postigao je Pobega u 77. minuti.

Kako piše Index.hr. četiri hiljade navijača Dinama doputovalo je u Milano zbog utakmice drugog kola Lige prvaka. Brojni Bad Blue Boysi okupili su se na glavnom gradskom trgu, Piazzi del Duomo, odakle su se u velikoj povorci, koju navijači nazivaju korteo, kretali prema stadionu Giuseppe Meazza na kojem se igrala utakmica.