Možda smo posljednji put gledali Ronalda i Messija zajedno. Cijeli svijet je imao šta da vidi

1

Možda smo posljednji put gledali Ronalda i Messija zajedno na terenu.

Na stadionu u Riyadu ispisana je nogometna historija, vidjeli smo devet golova i još "99 šansi" za gol.

Konačan rezultat bio je 5:4 za PSG, koji je stigao u Saudijsku Arabiju na odigravanje prijateljske utkamice protiv All Sstar ekipe.

U Sudu BiH ročište još traje: ‘Osnivali kompanije, udruženja, finansirali političke kampanje'

Nestvarnih 45 minuta: Dva gola Ronalda, Leo Messi ga častio i Neymar promašio penal

Na jednoj strani Leo Messi, a na drugoj Cristiano Ronaldo. Plus sve zvijezde pariškog kluba - Kylian Mbappe, Neymar, Ramos...

Lionel Messi, zajedno sa Mbappeom, Neymarom, Navasom, Ramosom i ostalim "većim" imenimasu igrali do 65. minute.