Mourinho ponovo napravio skandal u Italiji: 'Pocrvenio' nakon rasprave sa sudijom

0

Trener Rome Jose Mourinho je izbačen sa utakmice Cremonesea i Rome direktnim crvenim kartonom.

Mourinho je raspravljao sa četvrtim sudijom što se moglo pretvoriti u fizički obračun. Glavnom sudiji Marcu Picciniu je bilo dosta, Portugalcu je pokazao crveni karton u 47. minuti utakmice.

Rezultat u tom trenutku je bio 1:0 za Cremonese. Bez Mourinha, Roma je izjednačila u 71. minuti, no domaća ekipa je ipak došla do konačne pobjede penalom u 83. minuti.

Sergej Barbarez se oglasio dok su svi spavali, njegova objava oduševit će bh. navijače