Modrić se povrijedio: Krv lila iz Lukine glave, a on nastavio igru

U derbiju 20. kola između Real Madrida i Seville slavili su „kraljevi“. Prvi je gol efektno zabio Casemiro, a tačku na i stavio je Luka Modrić nakon velike pogreške gostujuće obrane za konačnih 2-0.

Sudarili su se glavama Modrić i Franco Vasquez na utakmici Real Madrida i Seville (2-0), a Santiago Bernabeu nakratko je utihnuo.

Na čelu Luke Modrića nazirala se krv, a liječnička je služba odmah utrčala u teren.

Luka Modrić - undefined

Nekoliko minuta ukazivala se pomoć Modriću, ali na kraju se ispostavilo da nije ništa ozbiljnije od posjekotine.

Prvo je poluvrijeme Modrić odigrao s povezom oko glave, dok je u nastavku istrčao sa flasterom i dirigirao igrom Reala.