Mirza Varešanović nakon pobjede FK Sarajevo: 'Da nam u prošlom kolu nisu poništili regularan gol...'

0

Sarajevo je osvojilo bodove u Trebinju ubjedljivim trijumfom od 0:3 nad domaćinom Leotarom.

Šef stručnog štaba bordo tima Mirza Varešanović nakon susreta je kazao:

“Znali smo da će Leotar biti agresivan i biti ozbiljan, jer je i njima jako teška situacija. Znali smo i da nas čeka preskakanje igre, gledali smo da se prilagodimo tome. Znali smo i da teren neće biti baš najbolji.

Benjamina Karić: Bitkom za Predsjedništvo RBiH i cijelo Sarajevo, dbranjena je naša domovina

U prvom poluvremenu smo se prilagodili tome, imali smo i neke prilike koje nismo iskoristili. U drugom poluvremenu smo se dogovorili da izdržimo pritisak prvih 10-15 minuta, jer će nam se onda sigurno otvoriti da damo još koji gol.

Čestitao bih igračima na zasluženoj pobjedi, Leotaru na fer i korektnoj igri i zahvalio bih se navijačima na podršci”.

Zatim je najavio sljedeći meč, koji bi Sarajevo moglo igrati na Koševu protiv Tuzla Cityja.

“Ja se nadam da će utakmica biti na domaćem terenu. Jedva čekamo da se to desi. Ne znamo ni mi gdje smo sve igrali utakmice. Ovo je treća gostujuća utakmica i treća pobjeda.

Da nam u prošlom kolu nisu poništili regularan gol, bili bismo skroz u vrhu. Ali nema veze, idemo dalje”, prenosi scsport