Milion emocija u Istanbulu: Pogledajte kako navijači Fenera reagiraju kada se Džeko druži sa djecom

0

Twente je odlično otvorio utakmicu u Istanbulu i u 20. minuti poveo je sa 1:0 kada je Ugalde zatresao mrežu Fenerbahčea.

No, do kraja meča primio je pet golova. Na kraju je bilo 5:1 za Fener.  Lijepa zaliha za revanš

U 70. minuti na teren je ušao i Edin Džeko, a samo četiri minute kasnije vidjelo se u kakvoj formi je Dijamant.

Cvijanović optužila Heleza i Isaka na sjednici UN-a: "Otvoreno prijete nasiljem i ratom"

Džeko je uspio da asistira sjajno Kahveciju koji drugim golom na utakmici pogađa za 4:1.

Džeku su u četvrtak, 24. augusta, s tribina bodrili supruga Amra, te kćerka Una i sin Dani, te su bili u bojama turskog kluba.

Nakon meča Una i Dani su uspjeli doći i na teren, zajedno sa još troje mališana, te čestitati svom ocu na novoj pobjedi.