Mbappe u 90. minuti stavio tačku na utakmicu: PSG je u polufinalu Lige prvaka

1

Odigrana je uzvratna utakmica 1/4 finala Lige prvaka između Barcelone i PSG, a krajnji rezultat utakmice je bio 1:4 i korist ekipe iz Pariza.

Nakon sjajne lopte Arauja, mladi Yamal prima loptu sjajno prolazi po strani, zatim upošljava Raphinhu koji je precizan sa nekoliko metara od gola matira čuvara mreže PSG-a.

Utakmica se preokrenula, nakon što je jedan od fudbalera PSG pobjegao odbrani Barcelone, Araujo pravi faul na rubu šesnaesterca, a sudija je za ovaj faul odlučio dati crveni karton.

Vlada FBiH donijela pet važnih odluka o koeficijentima i novčanim naknadama za boračku populaciju

Nakon što su katalonci došli do prednosti na startu utakmice, Araujo dobija crveni karton i igra se okreće na stranu gostiju, koji to koriste u 40. minuti kada je Dembele dao gol za izjednačenje.

Vitinha je postigao odličnim šutem izvan šesnaesterca salvadao je golmana Njemačke Mrc Andre ter Stegena, piše Sport centar.

Sa bijele tačke PSG dolazi do prednosti od 3:1 preko Mbappea, koji donosi i potpuni rezultatski preokret za tim iz Pariza.

Tačku na utakmicu postavlja Mbappe u 90. minuti nakon što je u par navrata Ter Stegen dobro odbranio, lopta se odbija do Francuza koji postiže gol za 4:1.