Liga prvaka: Večeras saznajemo prva dva učesnika polufinala

0

Liga prvaka nastavlja se večeras uzvratnim utakmicama četvrtfinala između Barcelone i PSG-a, te Borussije Dortmund i Atletico Madrida, nakon kojih ćemo saznati prva dva učesnika polufinala najelitnijeg svjetskog klupskog takmičenja.

Barcelona će pred svojim navijačima pokušati odbraniti 3:2 iz prve utakmice u Parizu.

Raphinha je bio dvostruki strijelac (37., 62.) u pariškom susretu u kojem je Barca povela, zatim gubila 1:2 i onda stigla do preokreta.

Meteorolozi objavili razočaranje pred 1. maj. Evo gdje će se kvariti vrijeme u BiH ove sedmice

Za PSG su zabijali Ousmane Dembele (48.) i Vitinha (51.), a konačan rezultat postavio je Andreas Christensen u 77. minuti.

Atletico na Signal Iduna Park dolazi s prednošću od 2:1 iz prve utakmice. Ostvario ju je golovima koje su postigli Rodrigo De Paul u 4. i Samuel Dias Lino u 32. minuti, dok je Nijemce u igri golom u 81. minuti ostavio Sebastien Haller.

Oba susreta počinju u 21 sat.

Utakmicu Barcelona - PSG direktno će prenositi Arena Sport 1, dok je duel između Borussije Dortmund i Atletico Madrida na Arena Sport 3.