Magični Cristiano Ronaldo zabio tri gola za zlata vrijednu pobjedu Uniteda

0

Manchester United je uz dosta muke u 33. kolu Premiershipa sa 3:2 savladao ekipu Norwicha.

Za ovaj trijumf Đavoli mogu zahvaliti samo inspirisanom Cristianu Ronaldu, koji je danas imao svoj dan i postigao tri gola.

Prvi put je tresao mrežu u 7. minuti na asistenciju Elange, a potom je u 32. povisio na 2:0. Tada je golu prethodilo dodavanje Tellesa.

Lijepa vijest: Na KCUS-u uspješno urađene tri transplantacije bubrega

Kanarinci se u igru vraćaju golom Dowella u nadoknadi prvog dijela, da bi im poravnanje u 52. minuti donio Temmu Pukki.

Ronaldo nije dozvolio da se na Old Traffordu desi iznenađenje, pa je u 76. minuti kompletirao hat-trick i donio pobjedu svom timu od 3:2.

S druge strane, Arsenal nije iskoristio današnji veliki kiks Tottenhama i poraz od Brightona, te je pretrpio treći vezani poraz i definitivno upao u veliku krizu.

Danas je od Topnika bolji bio Southampton, koji je slavio sa 1:0 golom Bednareka, piše Scsport.

Tottenham je tako ostao četvrti sa 57 bodova, Manchester je peti sa 54, a isto toliko ima i šestoplasirani Arsenal.