Liverpool sa nestvarnih 9:0 demolirao Bournemouth, City nakon preokreta savladao Crystal Palace

1

Odigrano je pet utakmica 4. kola engleske Premier lige, a nevjerovatne mečeve odigrali su Liverpool i Manchester City.

Redsi su na svom Anfieldu sa nestvarnih 9:0 demolirali nemoćni Bournemouth, a već u prvom poluvremenu postigli su bili pet golova.

No, ono što je nevjerovatno na ovoj utakmici, jeste da se Mohamed Salah nije upisao u strijelce, niti je asistirao! Imao je Egipćanin dva nestvarna promašaja, od kojih će se posebno pamtiti onaj iz prvog dijela kad je sa metar udaljenosti promašio prazan gol.

Pratite uživo hitnu sjednicu Skupštine KS: Obratio se Admir Katica o sigurnosti u Sarajevu

Obavljen žrijeb grupne faze za Evropsku ligu

Briljirao je Firmino sa dva gola i tri asistencije, a pogađali su i Diaz, također dva puta, te po jednom Elliott, Arnold, Van Dijk i Carvalho. Viđen je i jedan autogol Mephama…

City je do pobjede došao preokretom protiv Crystal Palacea, koji je na Etihadu ispustio velikih 0:2. Prvo je Stones tresao svoju mrežu, da bi onda pogodio i Andersen, a u drugom poluvremenu Građani okreću rezultat u svoju korist. Prvo je na 1:2 smanjio Bernardo Silva, da bi potom Haaland postigao hat-trick za pobjedu od 4:2, piše SC Sport.