Čudesni Mo igra utakmicu života: Liverpool na Salahov pogon razbija Romu

Prvi polufinalni susret Lige prvaka u nogometu igrao se večeras na stadionu Anfield gdje se sastaju domaći Liverpool i italijanska Roma, a domaći Liverpool vodi 3:0.

Ekipa Liverpoola je povela u 37. minuti, nakon remek-djela Egipćanina Salaha. Naime, Roma je izgubila loptu na svojoj polovicu, do nje je s desne strane stigao Salah, a onda je majstor Mo lijevom nogom pogodio suprotne rašlje. Salah, bivši igrač Rome, nije slavio pogodak bivšem klubu. Igračina i ljudina.

Pred sam kraj prvog poluvremena, u 45. minuti opet je u centru pažnje Salah koji je izašao pred golamana Rome i samo ga majstorski prebacio. Dodir čarobnjaka.

U drugom poluvremenu igrači Liverpoola su nastavili sa istom igrom što su krunisali golom u 57 minuti kojeg je postigao Sadio Mane.