Liga prvaka: Jude Bellingham opet junak Real Madrida, ludi meč u Istanbulu i veliki povratak Galate

0

Prva dva meča večerašnjeg programa Lige prvaka odigrana su u Madridu i Istanbulu.

Real Madrid je u novu sezonu ušao pobjedom, pošto je večeras na Santiago Bernabeu stadionu pobijedio ekipu Union Berlina rezultatom 1:0.

Dugo smo čekali na pogodak u duelu ova dva tima, iako je Real dominirao od početka i ka golu Uniona šutnuo skoro trideset puta.

Hana (9) nas treba: Pomozimo djevojčici da prvi put čuje glas svoje majke

Ponovo je u junaka Madriđana izrastao fenomenalni Jude Bellingham, koji je u 94. minuti pogodio za pobjedu svog tima.

U Istanbulu je viđen sjajan meč između Galatasaraya i Copenhagena, koji je završen podjelom bodova rezultatom 2:2.

Prvak Danske vodio je golovima Elyounoussija i Goncalvesa, a stvari su se počele komplikovati u 72. minuti kada je isključen Jelert.

Boey je u 86. minuti vratio Galatu u život, a fenomenalan gol dvije minute poslije postiže Tete! Zaha ga je pronašao sjajnim centaršutem na 15 metara iskosa od gola, a Tete divnim volejem pogađa za 2:2, piše SC Sport.