Liga prvaka | Fenomenalna Barcelona porazila Bayern na Camp Nou

0

Fudbaleri Barcelone pobijedili su Bayern iz Munchena 4:1, nakon odličnog prvog poluvremena derbi susreta 3. kola UEFA Lige prvaka.

Fenomenalno otvaranje imala je Barcelona, jer je Raphinha u 57. sekundi dao prvi gol za Blaugranu. Golu je prethodilo odlično dodavanje Fermina Lopeza.

Gol za izjednačenje dao je Harry Kane, a prvo poluvrijeme je završeno golovima Roberta Lewandowskog i Raphine za 3:1.

Rasim i Hedija iz BiH dnevno zarade do 700 KM berući vrganje: 'Uzmite kantu i zaputite se u šumu'

Reagovao je odmah Vincent Kompany i izvršio četiri izmjene u 60. minutu. Izašli su Olise, Muller, Gnabry i Palhinha, a ušli Sane, Musiala, Coman i Goretzka, ali Kompany nije pronašao rješenje za razigranu Barcelonu.

Posljednji gol na Camp Nou dao je Raphina postižući hattrick za konačnih 4:1.