Liga nacija | Hrvatska slavila protiv Škotske nakon drame: VAR spasio Vatrene u nadoknadi

0
Anadolija, Hina

Hrvatska je večeras, 12. oktobra, u okviru 3. kola Lige nacija na stadionu Maksimir u Zagrebu slavila protiv Škotske u utakmici 3. kola UEFA Lige nacija "A".

Iako su gosti poveli prvi na kraju je ovaj duel okončan rezultatom 2:1 za Hrvatsku, što je ovoj reprezentaciji donijelo važna tri boda za moguće četvrtfinale Lige nacija.

Reprezentativac Škotske Ryan Christie postigao je prvi gol na utakmici u 33. minuti, a Igor Matanović je izjednačio već u 36. minuti. Andrej Kramarić je u 70. minuti doveo Hrvatsku do pobjedničkog rezultata 2:1.

Kate Winslet dijeli važnu poruku za mame djevojčica: 'Vrlo je bitno, molim vas da upamtite'

Hrvatska će već za tri dana gostovati Poljskoj, a Škotsku čeka duel s Portugalcima u Glasgowu.