Kvalifikacije za Europsko prvenstvo: Ukrajina i Engleska remizirale u Vroklavu

2

Reprezentacije Ukrajine i Engleske remizirale su večeras u 5. kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Utakmica se igrala na neutralnom terenu u poljskom Vroklavu, a završena je rezultatom 1:1.

Ukrajinci su vodili od 26. minute golom Oleksandra Zinchenka, a bod Gordi Albionu donosi Kyle Walker četiri minute prije odlaska na odmor.

Ko to tamo mijenja identitet Baščaršije? Kontaktirali smo Federalnu upravu za inspekcijske poslove

Engleska je ostala lider na tabeli grupe C s 13 bodova, dok je Ukrajina druga sa 7.

Italija je na trećem mjestu sa tri boda, ali ima dvije utakmice manje od Ukrajine, a čak tri od Engleske, piše SC Sport.

U istom terminu od 18 sati Švedska je ubjedljivo u gostima savladala Estoniju (0:5), dok su Andora i Bjelorusija remizirali (0:0).

Ranije danas, 9. septembra od 15 sati, snage su odmjerili Azerbejdžan i Belgija. Gosti su slavili minimalnim rezultatom 0:1.