Katastrofalna greška odbrane koštala Srbiju poraza u Belgiji

1

Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je od Belgije (1:0) u prijateljskoj utakmici odigranoj u Levenu pred praznim tribinama.

Jedini gol na meču postigao je Yannick Carrasco u 2. minuti, nakon velikog kiksa Strahinje Pavlovića.

Pavlović je poslao lošu loptu do Predraga Rajkovića, koji je uspio nekako da stigne prije Loisa Opende, međutim, lopta je stigla do Carrasca, koji je smjestio u mrežu.

Pogledajte stravične prizore tornada u Kini: Najmanje pet poginulih i 33 povrijeđenih

Srbija je najbolje šanse imala preko Filipa Đuričića, koji je u prvom poluvremenu pogodio stativu, a u drugom prečku.

Susret je trebao da bude odigran u Briselu, ali je zbog lošeg stanja terena "Kraj Boduen" preseljen u Luven, gde nije bilo navijača na tribinama.

"Orlovima" je ovo bila pripremna utakmica pred meč kvalifikacija za EURO 2024 s Bugarskom, koji se igra u nedjelju od 15.00 sati u Leskovcu.