Kapiten mlade reprezentacije BiH dobio šansu protiv Engleske: Nakon toga oduševio objavom građane

0

Kapiten mlade reprezentacije Bosne i Hercegovine Tarik Muharemović u ponedjeljak, 3. juna, je dobio priliku da nastupi za "A" selekciju na prijeteljskoj utakmici protiv Engleske.

BiH je u ponedjeljak, 3. juna, u Newcastleu poražena od Lavova sa rezultatom od 3:0.

Muharemović je dobio priliku za ulazak u igru umjesto Ahmedhodžića u 82. minuti susreta, te se nakon toga na svom Instagram profilu obratio uz poruku:

Darko Cvijetić o romanu 'Previše mi to. Osam djevojčica': Mi zapravo živimo jedno permanentno zlo!

"3.6.2024 Najveći san koji sam sebi ispunio. Alhamdulillah! Zahvalan i sretan sam za prve minute u najdražem i najljepšem dresu svijeta.

Hvala selektoru i stručnom stabu za povjerenje. Jedna si Jedina moja domovina".