Igrač Tuzla Cityja nezadovoljan suđenjem: Pogledajte šta je poručio arbitru meča protiv FK Leotar

1

FK Leotar bio je domaćin FK Tuzla City i odnio pobjedu rezultatom 3:2, ali ljagu na ovaj trijumf dao je sudija Mateo Musa.

Ovaj susret je bio fantastičan, posebno za uslove bosanskohercegovačkog fudbala. Na stadionu Police viđeno je pet pogodaka

Ipak, ostaje crna mrlja, opet zbog suđenja. Sudija Mateo Musa iz Čitluka cijeli je meč 'naginjao' klubu iz Leotara, a to su primjetili i iz FK Tuzla City.

EU parlamentarci poručili uglednim kompanijama: "Prestanite se reklamirati u Vučićevim medijima"

Čak je i tokom meča s klupe poslana instrukcija igračima kluba iz Siminog Hana da ne padaju na svaki kontakt, zbog toga što Musa jednostavno nije davao prekršaje u korist njihovog kluba.

Sve je kulminiralo drugim žutim kartonom za Eldina Hasanbegovića, koji je isključen u 66. minuti. Deset minuta kasnije, Dejan Uzelac postavlja konačnih 3:2

Premijer liga BiH: Leotar pobijedio Tuzla City, suđenje opet diskutabilno

Treba istaknuti i činjenicu da je Tuzla City dobila čak sedam žutih kartona, dok Leotar nije dobio niti jedan

O svemu se oglasio i Irfan Hadžić, igrač ekipe iz Siminog Hana. On je na svom Instagram Storyju podijelio žestoku poruku upućenu sudijama.

"Sram vas i stid bilo! Ne vraća se vama, vraća se na najmilijim! Ugasiti sve treba", napisao je Hadžić.

Poruka Irfana Hadžića sudijama

Nakon današnjeg meča, FK Leotar i FK Tuzla City imaju po 31 bod i zauzimaju deveto i deseto mjesto. Isti broj bodova ima i FK Posušje, koje svoj meč igra sutra protiv FK Borac.