Hrvatski medij: Komentator u ekstazi nakon ranog vodstva Kanade, na rubu suza kod golova Vatrenih

3

Hrvatska je na Svjetskom prvenstvu u Kataru upisala prvu pobjedu slavivši protiv Kanade 4:1.

Bila je to još jedna odlična utakmica Vatrenih na najvećoj svjetskoj smotri, a ona se pratila i u susjednim zemljama, pa je tako viralan postao zvučni zapis komentatora koji je prenosio utakmicu u Srbiji.

Iako je Kanada došla u vodstvo već u 68. sekundi utakmice golom Alphonsa Daviesa, Vatreni se nisu predavali i do poluvremena su golovima Andreja Kramarića i Marka Livaje preokrenuli rezultat i poveli 2:1.

Pogledajte kako Oružane snage BiH vježbaju s američkim vojnicima

Veliki gaf kanadske televizije: Pogledajte kakvu su hrvatsku zastavu objavili

U nastavku je Kramarić zabio svoj drugi gol na utakmici, a veliku pobjedu je potvrdio Lovro Majer golom u posljednjim trenucima susreta.

Mnogobrojni svjetski mediji su pratili tu utakmicu, a internetom se proširio zvučni zapis komentatora Mladena Stojanovića, sa TV Arena Sporta.

/ Anketa

Ko će biti novi prvak svijeta na Mundijalu u Kataru?
Rezultati

Hrvatski mediji pišu da je burno proslavio vodeći pogodak Daviesa, a golove Kramarića, Livaje i Majera je komentirao potpuno nezainteresirano i osjetno razočaran.