Hladan tuš na stadionu u Banjoj Luci: Dva brza gola Austrije i Borac ostaje bez Europe
![Hladan tuš na stadionu u Banjoj Luci: Dva brza gola Austrije i Borac ostaje bez Europe](https://storage.radiosarajevo.ba/article/507435/871x540/borac-banja-luka-utakmica-konferencijska-liga-3aug2023-radiosarajevo-4.jpg?v1691093305)
Nogometaši Borca nalaze se pred ispadanjem iz Europe, nakon što su igrači bečke Austrije postigli dva gola.
Nakon što je Cortes postigao gol u 49. minuti za veliko slavlje Banjalučana i vodstvo od 1:0, ubrzo su stigla dva hladna tuša.
Prvo je u 52. minuti Gruber savladao nemoćnog Ćetkovića za 1:1, da bi se Polster odlično oslobodio svog čuvara zakucao loptu pod prečku gola Borca za 2:1 u 65. minuti.
![Navijači uzvikivali 'Kosovo je srce Srbije' na utakmici Sloga - Velež: Sudije ignorisale skandiranje](https://storage.radiosarajevo.ba/article/579072/300x185/utakmica.jpg?v1739712658)
Navijači uzvikivali 'Kosovo je srce Srbije' na utakmici Sloga - Velež: Sudije ignorisale skandiranje
Hladan tuš sada na stadionu u Banjoj Luci.
![Konferencijska liga: Željezničar nije uspio u Azerbejdžanu i oprostio se od Europe](https://storage.radiosarajevo.ba/article/507426/300x185/neftci-zeljeznicar-august2023-fkzeljeznicar.jpg?v1691089494)
Konferencijska liga: Željezničar nije uspio u Azerbejdžanu i oprostio se od Europe
U prvom meču u Beču bilo je 1:0 za Austriju.
Podsjetimo, večeras je u Bakuu Željezničar poražen 0:2 od Neftcija i Plavi sa Grbavice su se oprostili od Europe.
![Radiosarajevo.ba](https://radiosarajevo.ba/assets/img/rsa-box-logo.png)
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.