Higuain donio tri boda Juventusu protiv Fiorentine

Torinski Juventus je u prvom kolu Serije A na svom terenu odmjerio snage s Fiorentinom. Ekipa Maxa Allegrija slavila je rezultatom 2:1.

Juventus je do vodstva došao u 37. minuti susreta. Chiellini je asistirao, a Khedira zatresao mrežu Tatarusanuovog gola. Ostalo je nakon prvih 45 minuta susreta 1:0 za Staru damu.

Fiorentina je izjednačila rezultatom u 70. minuti susreta, a strijelac je nakon asistencije Josipa Iličića, Nikola Kalinić.

Tri boda Juventusu donio je Gonzalo Higuain golom u 75. minuti susreta. Ostalo je do kraja 2:1 za Juventus. Miralem Pjanić nije ulazio u igru.