Haris Hajradinović postao najbolji asistent turske Superlige: Bešiktaš nemoćan protiv Kasimpaše

0

U okviru 19. kola turske Superlige, Bešiktaš i Kasimpaša odmjerili su snage u utakmici koja je počela u 18 sati. Bešiktaš je započeo novu godinu sa porazom od Kasimpaše rezultatom 1:3.

Domaćini su imali prvu priliku u 17. minuti, ali Kilicsoy nije uspio svladati golmana. U 41. minuti, Nuno Da Costa doveo je goste u vodstvo nakon asistencije našeg reprezentativca Hajradinovića.

Ovo je njegova sedma asistencija ove sezone te je postao najbolji asistent lige. Pred kraj prvog poluvremena Kilicsoy je izjednačio rezultat, te se na poluvrijeme otišlo s rezultatom 1:1.

Milorad Dodik opet negirao genocid u Srebrenici i vrijeđao sve redom: Posebno se obrušio na Murphya

U drugom poluvremenu, sjajni Da Costa postigao je još dva gola u roku od tri minute i donio važnu pobjedu svom timu. Prvo mu je asistirao Gomis u 80. minuti, a potom Claudio Winck u 83. minuti

Bešiktaš se trenutno nalazi na 5. poziciji, dok je Kasimpaša na 8. poziciji, piše scsport.