Zmaj obilježio utakmicu u Turskoj: Sjajan gol i asistencija Harisa Hajradinovića

0

Kasimpasa i Rizerspor remizirali su 2:2 u utakmici 18. kola turske Super lige, koju je obilježio bh. reprezentativac Haris Hajradinović (29).

Veznjak Zmajeva je u 30. minuti sjajno pogodio mrežu gostiju za prednost svog tima.

Gol Hajradinovića pogledajte OVDJE.

Žetva očarala Sarajevo: Na sceni NPS izveden balet kojim je sve počelo prije 74 godine

Rizespor je drugoj minuti nadoknade prvog poluvremena izjednačio golom Adolfa Gaicha.

Kasimpasa je u 60. minuti došla do nove prednosti, kada je Hajradinović asistirao za Nunu Da Costu kod gola za 2:1.

Ipak, Rizespor se uspio spasiti poraza novim pogotkom Gaicha u 73. minuti.

Dok je Hajradinović odigrao cijeli meč za Kasimpasu, njegov kolega iz reprezentacije Dal Varešanović (22) je zamijenjen u 81. minuti kod Rizespora.

Hajradinoviću je današnji gol bio prvi ove sezone, u kojoj je upisao i sedam asistencija.

Kasimpasa je poslije ovog remija deveta na tabeli s 23 boda, dok je Rizespor sedmi s 26.