Dal Varešanović nastavlja briljirati u Turskoj: Postigao dva gola i asistirao za pobjedu Rizespora

0

Dal Varešanović (22) nastavio je sa sjajnim igrama u dresu turskog Rizespora.

Bh. reprezentativac bio je dvostruki strijelac i asistent u ubjedljivoj pobjedi svog tima nad Pendiksporom (5:1) u susretu 17. kola Super lige.

Prvi gol postigao je u nadoknadi prvog poluvremena, pogodivši za 3:1. Gol pogledajte OVDJE.

U Općoj bolnici otvorene najsavremenije operacione sale za abdominalnu hirurgiju i ginekologiju

U 54. minuti je nesebično asistirao za Adolfa Gaicha, kod četvrtog pogotka svoje ekipe. Asistenciju pogledajte OVDJE.

Četiri minute kasnije je svojim drugim golom postavio konačan rezultat. Gol pogledajte OVDJE.

Osim Varešanovića i Gaicha, koji su postigli po dva gola, u strijelce kod Rizespora upisao se i Benhur Keser (41').

Jedini gol za goste u 9. minuti postigao je Halil Akbunar.

Varešanović je ove sezone u Super ligi na učinku od pet golova i dvije asistencije na 15 odigranih utakmica. Po jedan gol i asistenciju dodao je u Kupu Turske.

Njegov Rizespor je trenutno šesti u Turskoj s 25 osvojenih bodova.