Griezmann i Mbappe potopili Vatrene, odlična utakmica Turske i Srbije

0

Hrvatska nogometna reprezentacija opet je izgubila od Francuske.

Na Maksimiru su u 4. kolu Lige nacija izgubili 1:2.

Pogotke su za Francusku zabili Griezmann (8′) i Mbappe (79′), dok je za Hrvatsku strijelac bio Nikola Vlašić u 65. minuti.

Odličan meč odigrali su Turska i Srbija, a na kraju je bilo 2:2. Milnković-Savić u 22. i Mitrović iz penala u 49. minuti donijeli su veliku prednost Srbiji, ali Turska se nije predavala i do kraja je pogocima Cahanoglua u 57. i Tufana u 76. minuti izborila remi.

Engleska je doživjela iznenađujući poraz od Danske sa 0:1, odlučio je gol Eriksena iz penala u 33. minuti.

Prethodno je crveni karton zaradio Maguire i Gordi Albion je meč završio sa igračem manje.