Gojko Cimirot asistirao za pobjedu u Saudijskoj Arabiji

0

Bh. reprezentativac Gojko Cimirot (31) bio je jedan od junaka Al Fayhe u gostujućoj pobjedi nad Al Shababom (2:3) u meču 23. kola saudijske Super lige.

Naš veznjak na teren je ušao početkom drugog poluvremena, a u 98. minuti je asistirao Saudu Zaydanu za trijumf i tri boda.

Cimirot je ove sezone odigrao 24 utakmice u svim takmičenjima te četiri puta asistirao.

Pucnjava U Hrvatskoj: Policija privela petero ljudi

Osim Zaydana, strijelac i to dvostruki za goste bio je Henry Onyekuru, koji je pogađao u 50. i 74. minuti utakmice.

Fudbaler Al Feihe Abdulraouf Al Dakheel je u 86. minuti zabio autogol, da bi tri minute kasnije Habib Diallo pogodio za domaće.

Al Fayha je nakon četvrtog vezanog trijumfa na devetom mjestu sa 31 bodom, a u narednom kolu dočekuje Al Riyadh.