Frustrirani Cristiano Ronaldo zaradio žuti karton, trener ga zamijenio

0

Al Nassr je savladao Al Abhu na domaćem terenu rezultatom 3:1 u sklopu četvrtfinale Kupa Saudijske Arabije.

Cristiano Ronaldo nije krio svoje frustracije tokom ove utakmice.

Portugalac je nakon što je sudija odsvirao kraj prvog poluvremena uzeo u ruke i napucao loptu.

Profesor Rosensaft poziva na priznanje genocida u Srebrenici - Jevreji jedinstveni u podršci BiH

Sudija nije bio spreman da trpi ispada fudbalske zvijezde, pokazao mu je žuti karton. Ronaldo je vjerovatno smatrao da je sudija prekinuo priliku za kontru njegovog kluba.

No, Ronaldovo nezadovoljstvo ne završava na žutom kartonu.

Francuski trener Rudi Garcia je odlučio da povuće Portugalca iz igre u 87. minuti.

Ronaldo je mirno odšetao sa terena, pozdravio se sa trenerom, te nešto 'dobacio'. Pogledajte: