Francuska savladala mladu reprezentaciju BiH

0

U21 selekcija Francuske je večeras u Le Mansu u meču sedmog kola grupe H kvalifikacija za EURO pobijedila BiH.

Favorizirani Francuzi su dominirali od samog početka, a u 34. minuti su imali veliku šansu da povedu.

Glavni arbitar je dosudio penal za Francusku, ali golman naše selekcije Damjanović je odbranio penal Ekitikeu.

S ove strane Drine | Banjac: Vučiću je „ona stvar“ u procijepu - zato merači Tuzlu

Ipak, minutu kasnije Akliouche je zabio za prednost Francuske.

Igrala se 56. minuta kada je dosuđen novi penal za domaće, a ovaj put Ekitike je bio precizan i postavio konačnih 2:0.

Izabranici Vinka Marinovića su do kraja imali nekoliko dobrih šansi, ali rezultat se nije mijenjao, piše Reprezentacija.ba.