Željezničar predstavio novog sportskog direktora: Donosi iskustvo iz zagrebačkog Dinama
/ Komentari (3)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Ovi Smrdljivi srbi i ugrozene legitimne coviceve Hijene ce unistit pokrast Sarajevo i Zelju NEVJERUJTE Zlocincima srbima i rvatima
Ovi Smrdljivi srbi i ugrozene legitimne coviceve Hijene ce unistit pokrast Sarajevo i Zelju NEVJERUJTE Zlocincima srbima i rvatima ka Bosanac koji su osvojili najviše prvenstava u fosni, a u europi osvajali šampionsku ljigu, i ostala takmičenja, to bi bilo veliki haram. uostalom oni kao kjafiri ne idu klanjat u džamiju što je najveći haram, jes olaham.
Mirvici su grobari sarajevskih klubova. Dok se oni ne otjeraju nema napretka.