FK Sarajevo slavio u prvoj pripremnoj utakmici u Sloveniji

1

Fudbaleri Sarajeva slavili su u prvoj prijateljskoj utakmici na pripremama u Sloveniji.

Bordo tim se u Rogli sastao s rumunskom ekipom Uta Arad, koju je pobijedio rezultatom 3:1.

Rumuni su otišli na odmor s prednošću od 1:0, da bi Sarajevo do preokreta i pobjede stiglo u drugom poluvremenu.

Rasvijetljen zločin u Italiji: Mladić iz BiH ubijen iz osvete, uhapšene tri osobe

Na 1:1 je u 57. minuti izjednačio Hamza Čataković, a u 68. minuti Amar Beganović je pogodio za 1:2.

Konačan rezultat postavio je Nemanja Anđušić golom iz penala u 79. minuti.

Sarajevu u Sloveniji predstoje još dvije provjere. U subotu će igrati protiv ukrajinskog Shakhtara, a 3. jula protiv Olimpije iz Ljubljane.