FK Sarajevo: Rifet Kapić se osjeća dobro i nema nikakvih poteškoća

0

Na jučerašnjoj utakmici između Sarajeva i Tuzla Cityja viđene su grozne scene u drugom poluvremenu, a po Rifeta Kapića je došlo vozilo Hitne pomoći koje ga je odvezlo u bolnicu.

Veznjak Sarajeva je bio sam na sredini terena i legao je na travnjak i ljekari su intervenisali te je prevezen u bolnicu, a sada se oglasilo i Sarajevo.

“Nakon jučerašnje situacije na terenu Riki se osjeća dobro i nema nikakvih poteškoća. Bordo porodica te čeka”, poručili su iz Sarajeva.

O'Brien razgovarao sa Vučićem o rezoluciji u Srebrenici: "Moramo da se suočimo sa istinom"

Dvadesetšestogodišnji veznjak ove sezone je upisao 17 nastupa za bordo klub, a postigao je jedan pogodak u Premijer ligi BiH.

Susret na Koševu počeo je jučer minutom šutnje zbog tragično preminule Elmire Sefo nakon snažnog zemljotresa koji je sinoć pogodio našu zemlju.

Derbi susret 27. kola Premijer nogometne lige Bosne i Hercegovine između Sarajeva i Tuzla Cityja pripao je gostima iz Tuzle rezultatom 1:0.