EURO je za Hrvatsku sve bliže: Do Njemačke ih dijeli 90 minuta

2
R. R.

Nogometna reprezentacija Hrvatske je na gostovanju u Rigi savladala Latviju (2:0) u susretu devetog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2024. godine u Njemačkoj.

Vatreni su sjajno otvorili meč i već u sedmoj minuti su došli do prednosti preko Majera koji je pogodio na asistenciju Ivanušeca.

Ekipa Zlatka Dalića nije se zadovoljila rezultatom te je ubrzo u 16. minuti Kramarić zatresao mrežu Latvijaca, a Majer je ovog puta bio u ulozi asistenta.

U povodu 9. maja svečani koncert Amire Medunjanin u Vijećnici: Evo kako doći do karata

Poluvrijeme je završeno dvostrukim vodstvom (2:0) naših susjeda.

Vatreni su u drugom dijelu nastavili kontrolisati utakmicu te su Latvijce ostavili bez mnogo šansi.

Urnebesni snimak s treninga Reala: Nakon nezgode Luke Modrića suigrači se nisu prestali smijati

Ekipa je kroz posjed čuvala loptu te Latvija nije imala ideju kako da ugrozi gol i smanji prednost.

Hrvatska je na kraju uspjela slaviti protiv Latvije rezultatom 2:0.